Wzorniki Tkanin
Zaloguj się lub Zarejestruj

 

Dokonując zakupów w naszym sklepie każdy Klient może czuć się w pełni bezpieczny. Dbamy o to, aby nasi Klienci mogli zupełnie bezpiecznie i wygodnie dokonywać zamówień.

 

 

 OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

 

 1. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda samych Użytkowników, jak również ustawowe upoważnienie do przetwarzania danych które są niezbędne do realizacji oraz rozliczenia usług świadczonych przez firmę Strefa Krzeseł w ramach sklepu internetowego strefakrzesel.pl. Każdy użytkownik ma prawo wglądu do swych danych, a także prawo ich poprawiania i żądania usunięcia.

 

 

  2.  Firma STREFA KRZESEŁ oświadcza, że wszelkie dane osobowe Kupujących pozyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i niedostępne dla osób trzecich. Nie  będą one udostępniane w żadnej formie, żadnym podmiotom ani innym osobom, na mocy ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku „O ochronie danych osobowych”. Zgodnie z tą ustawą dane Klientów pozostają chronione.

 

 

 3. Sklep nie udostępnia danych swoich Klientów absolutnie nikomu, dane Klientów służą tylko i wyłącznie celom transakcyjnym ze sklepem.